Rodzinka.pl: Hazard (15)

Rodzinka.pl: Hazard (15)

serial komediowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Chłopcy zastanawiają się nad sposobem zdobycia dużych pieniędzy bez wysiłku. Wpadają na pomysł. Tomek opiekuje się młodszymi braćmi. Kuba próbuje pilnować Kacpra. Wynikają z tego kłopoty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 8 listopada
za 10 dni
4:30 TVP Seriale (z napisami)
niedziela, 8 listopada
za 10 dni
12:05 TVP Seriale (z napisami)

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

Chłopcy zastanawiają się, w jaki sposób można bez wysiłku zdobyć duże pieniądze. Wkrótce wpadają na pewien pomysł. Tomek opiekuje się młodszymi braćmi. Kuba próbuje naśladować chłopaka i próbuje pilnować Kacpra. Wynikają z tego kłopoty. Cała rodzina z nudów gra w pokera. Kuba i Kacper, by urozmaicić sobie czas, urządzają przejażdżkę policyjnym radiowozem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także