Rodzinka.pl: Ale nam tu dobrze (222)

Rodzinka.pl: Ale nam tu dobrze (222)

7.1/10
serial komediowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Boscy postanawiają wyjechać na Kaszuby. Rodzina wybiera się na grzybobranie, a wieczorem urządza sobie ognisko. Nocą zaniepokojeni bliscy poszukują Natalii, która nieoczekiwanie zaginęła.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak), szczęśliwych rodziców Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Mimo że ich synowie powoli wchodzą w dorosłe życie, Boscy nadal zmagają się z wieloma problemami wychowawczymi. Odwołany ślub Tomka i Magdy mocno namieszał w życiu rodziny i wszyscy zastanawiają się, co z tego wyniknie. Tymczasem Paula i Agata rywalizują o względy Kuby, a najmłodszy z chłopców uczy się podejścia do kobiet.

W tym odcinku

Boscy postanawiają zaczerpnąć świeżego powietrza i wyjeżdżają na Kaszuby. Rodzina korzysta z uroków przyrody i wybiera się na grzybobranie, a wieczorem urządza ognisko. Agata wysyła Kubie filmik przygotowany specjalnie dla niego. Ogląda go jednak Natalia... Nocą zaniepokojeni bliscy poszukują Boskiej, która nieoczekiwanie zaginęła.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także