Rodzina Tuche: Wolność, równość, rodzina

Rodzina Tuche: Wolność, równość, rodzina

5.3/10 4.5/10

(Les Tuche 3)

KOMEDIA Francja 2018   od 12 lat
Występują:Jean-Paul Rouve, Isabelle Nanty, Claire Nadeau, Sarah Stern
Reżyseria:Olivier Baroux
W skrócie:Francuz Jeff i jego bliscy marzą o powrocie z USA w rodzinne strony. Niestety, okazuje się, że słynny ekspres TGV się tam nie zatrzymuje. Poirytowany Jeff decyduje się kandydować na prezydenta.
Dwa lata po spełnieniu się "amerykańskiego snu" stęskniona za dawnym życiem rodzina Tuche wraca do kraju. Jeff decyduje się na kandydowanie w wyborach prezydenckich. Zdobywa zaufanie wyborców i zostaje głową Republiki Francuskiej.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Rodzina Tuche - Jeff (Jean-Paul Rouve), Cathy (Isabelle Nanty), Stéphanie (Sarah Stern), Wilfried (Pierre Lottin) i Donald (Théo Fernandez) - spełniła swój amerykański sen. Tęskni jednak za dawnym życiem, więc postanawia wrócić do kraju. Okazuje się, że nie jest to takie łatwe, bowiem słynny ekspres TGV nie zatrzymuje się w ich rodzinnej wiosce. Poirytowany Jeff decyduje się na radykalny krok - kandyduje w wyborach na prezydenta. Ma nadzieję, że kiedy wygra, zmieni trasę pociągu, a może nawet porządek świata. Tuche szybko zdobywa poparcie wyborców, dzięki czemu otrzymuje upragnione stanowisko. Teraz kraj pozostaje w jego rękach...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)