Rodzina Soprano 6 (19/21)

Rodzina Soprano 6 (19/21)

(The Sopranos 6: The Second Coming)

serial sensacyjny USA 2006   dla dorosłych
Występują:James Gandolfini, Edie Falco, Lorraine Bracco, Michael Imperioli
Reżyseria:Timothy Van Patten
W skrócie:Tony przeprasza Carmelę, że musiał wyjechać do Las Vegas. A.J. ma depresję. Tony nie czuje się odpowiedzialny za stan syna. Mafioso wypłaca Stefano pieniądze za wywóz azbestu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mafioso Tony Soprano (James Gandolfini) ma do rozwiązania coraz więcej problemów. Musi się zmierzyć z licznymi nowym wyzwaniami, które dotyczą nie tylko jego ciemnych interesów, ale też życia rodzinnego. Po wielu staraniach pogodził się z Carmelą (Edie Falco). Niestety, atmosfera w domu ciągle nie jest najlepsza. Tym razem chodzi jednak o kłopoty z dorastającymi dziećmi A.J.-em (Robert Iler) i Meadow (Jamie-Lynn DiScala). Tymczasem Johnny Sack znalazł się w więzieniu. Tym samym napięte już od dawna stosunki między dwoma mafijnymi rodzinami z New Jersey i Nowego Jorku stają się coraz gorsze. Wydaje się, że katastrofa wisi w powietrzu.

W tym odcinku

Podczas śniadania Carmela dostaje od Tony'ego wysadzany brylantami zegarek. Mąż przeprasza ją, że musiał wyjechać do Las Vegas. Stan A.J.-a jest coraz gorszy. Podczas sesji terapeutycznej chłopak wyznaje, że wciąż ma przed oczami zdjęcie zakatowanego dziecka z Somalii. Jego depresję potęgują wiadomości z kraju i zza zagranicy. Doktor Melfi sugeruje, że zachowanie AJ-a to wołanie o pomoc. Tony uważa, że źródłem problemów jest tragiczna historia jego rodziny i nie czuje się odpowiedzialny za stan syna. Mafioso wypłaca Stefano pieniądze za wywóz azbestu. Dowiaduje się, że Phil nadal domaga się swojej części udziałów i nie chce iść na kompromis.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)