Rodzina Soprano 6 (13/21)

Rodzina Soprano 6 (13/21)

(The Sopranos 6: Soprano Home Movies)

serial sensacyjny USA 2006   dla dorosłych
Występują:James Gandolfini, Edie Falco, Lorraine Bracco, Michael Imperioli
Reżyseria:Timothy Van Patten
W skrócie:Policja hrabstwa Essex aresztuje Tony'ego za nielegalne posiadanie broni. Zostaje postawiony w stan oskarżenia. Sąd ustanawia kaucję. Phil Leotardo świętuje powrót do domu ze szpitala.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mafioso Tony Soprano (James Gandolfini) ma do rozwiązania coraz więcej problemów. Musi się zmierzyć z licznymi nowym wyzwaniami, które dotyczą nie tylko jego ciemnych interesów, ale też życia rodzinnego. Po wielu staraniach pogodził się z Carmelą (Edie Falco). Niestety, atmosfera w domu ciągle nie jest najlepsza. Tym razem chodzi jednak o kłopoty z dorastającymi dziećmi A.J.-em (Robert Iler) i Meadow (Jamie-Lynn DiScala). Tymczasem Johnny Sack znalazł się w więzieniu. Tym samym napięte już od dawna stosunki między dwoma mafijnymi rodzinami z New Jersey i Nowego Jorku stają się coraz gorsze. Wydaje się, że katastrofa wisi w powietrzu.

W tym odcinku

Policja hrabstwa Essex aresztuje Tony'ego za nielegalne posiadanie broni. Mafioso zostaje postawiony w stan oskarżenia. Sąd ustanawia kaucję. W czasie przesłuchania okazuje się, że u zatrzymanego znaleziono narkotyki i broń. Tymczasem Phil Leotardo świętuje powrót do domu ze szpitala. Tony wychodzi z aresztu za kaucją. Wita go rodzina i znajomi. Tony i Bobby wychodzą na "partię golfa". Carmela kłóci się z Janice.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)