Rewir (19)

Rewir (19)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Kacper Krupski, Grzegorz Ciągardlak, Daria Brudnias, Olga Pęczak
W skrócie:Funkcjonariusze przybywają na plebanię. Zniknęła stąd puszka, do której wierni wkładali datki. Agata podejrzewa bezrobotnego syna gosposi. Druga załoga podczas patrolu w parku widzi napad rabunkowy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy pracy stróżów prawa z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej we Wrocławiu. Kamera towarzyszy dwóm policyjnym patrolom w czasie ich codziennych interwencji. To oni jako pierwsi docierają na miejsce zbrodni, włamań, wypadków czy rodzinnych awantur. Wszystkie historie oparte są na prawdziwych wydarzeniach, odnotowanych w kronikach policyjnych Wrocławia. Serial należy do tzw. paradokumentów, które są najchętniej oglądanymi formatami telewizyjnymi w Polsce. W produkcji występują m.in. Kacper Krupski, aktor kojarzony z serialami "Barwy szczęścia" i "Malanowski & Partnerzy" oraz Grzegorz Ciągardlak, którego można oglądać w serialu "Ucho prezesa".

W tym odcinku

Tym razem funkcjonariusze przybywają na plebanię. Zniknęła stąd puszka, do której wierni wkładali datki na naprawę dachu. Agata sądzi, że sprawcą kradzieży jest bezrobotny syn gosposi. Chłopak do niedawna był uzależniony od hazardu. Proboszcz twierdzi, że to byłoby zbyt proste rozwiązanie. Druga załoga podczas patrolu w parku widzi napad rabunkowy. Dzięki skutecznej interwencji stróżów prawa kobieta odzyskuje torebkę. Wkrótce wychodzi na jaw, że ofiara tego zdarzenia jest główną podejrzaną w innej, znacznie poważniejszej sprawie.

Występują (pokaż wszystkich)