Rewir (12)

Rewir (12)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Kacper Krupski, Grzegorz Ciągardlak, Daria Brudnias, Olga Pęczak
W skrócie:Kobieta oskarża nianię o kradzież biżuterii. Chłopak domniemanej złodziejki był wielokrotnie notowany. Tymczasem z pewnego biura ginie sejf. Klucz do schowka miał tylko właściciel firmy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy pracy stróżów prawa z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej we Wrocławiu. Kamera towarzyszy dwóm policyjnym patrolom w czasie ich codziennych interwencji. To oni jako pierwsi docierają na miejsce zbrodni, włamań, wypadków czy rodzinnych awantur. Wszystkie historie oparte są na prawdziwych wydarzeniach, odnotowanych w kronikach policyjnych Wrocławia. Serial należy do tzw. paradokumentów, które są najchętniej oglądanymi formatami telewizyjnymi w Polsce. W produkcji występują m.in. Kacper Krupski, aktor kojarzony z serialami "Barwy szczęścia" i "Malanowski & Partnerzy" oraz Grzegorz Ciągardlak, którego można oglądać w serialu "Ucho prezesa".

W tym odcinku

Kobieta oskarża nianię o kradzież biżuterii. Trop wydaje się być słuszny, bo chłopak domniemanej złodziejki był wielokrotnie notowany. Ten ma jednak niepodważalne alibi. Wkrótce na komendę zgłasza się emeryt z tego samego osiedla, który również zgłasza kradzież. Obie sprawy łączy postać hydraulika. Tymczasem z pewnego biura ginie sejf z pieniędzmi i dokumentami. Klucz do schowka miał tylko właściciel firmy, który obecnie przebywa w Wielkiej Brytanii. Policjanci skradzione przedmioty biurowe znajdują u bezdomnego, lecz ten nie ma sejfu. Mężczyzna pomaga funkcjonariuszom w odnalezieniu schowka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także