Rewir (11)

Rewir (11)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Kacper Krupski, Grzegorz Ciągardlak, Daria Brudnias, Olga Pęczak
W skrócie:Policjanci poszukują zaginionego siedmiolatka. Jednym z tropów jest znaleziona przez śledczych dziecięca mapka skarbów. Inna załoga otrzymuje wezwanie dotyczące kradzieży służbowego laptopa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 11 sierpnia
za 5 dni
4:05 AXN White (z napisami)

Opis

Kulisy pracy stróżów prawa z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej we Wrocławiu. Kamera towarzyszy dwóm policyjnym patrolom w czasie ich codziennych interwencji. To oni jako pierwsi docierają na miejsce zbrodni, włamań, wypadków czy rodzinnych awantur. Wszystkie historie oparte są na prawdziwych wydarzeniach, odnotowanych w kronikach policyjnych Wrocławia. Serial należy do tzw. paradokumentów, które są najchętniej oglądanymi formatami telewizyjnymi w Polsce. W produkcji występują m.in. Kacper Krupski, aktor kojarzony z serialami "Barwy szczęścia" i "Malanowski & Partnerzy" oraz Grzegorz Ciągardlak, którego można oglądać w serialu "Ucho prezesa".

W tym odcinku

Policjanci poszukują siedmiolatka, który wyszedł ze szkoły na przerwie i od tej pory nikt go nie widział. Jednym z tropów może być znaleziona przez śledczych dziecięca mapka skarbów. Inna załoga otrzymuje wezwanie dotyczące kradzieży. Księgowa zgłasza zniknięcie służbowego laptopu. Wszystko wskazuje na to, że była to skrzętnie zaplanowana kradzież. Mężowi ofiary znaczniej bardziej niż jej zależy na odzyskaniu skradzionej rzeczy. Okazuje się, że małżonkowie prowadzą podwójne życie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także