Reporterzy. Z życia wzięte: Zabójstwo (19)

Reporterzy. Z życia wzięte: Zabójstwo (19)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Tadeusz Chudecki, Piotr Cyrwus, Natalia Pospieszalska, Aneta Gierat
Reżyseria:Łukasz Łukasik
W skrócie:Maks i Maja dowiadują się, że Więcka, oskarżona o złe traktowanie wychowanków dyrektorka domu dziecka, została zabita. W redakcji pojawia się Hindus Aman. Poszukuje dziewczyny, którą poznał w sieci.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Andrzej Kaczorowski (Tadeusz Chudecki) jest szefem w niewielkiej redakcji portalu informacyjnego "Puls dnia" w Barczynie. Jego największym marzeniem jest podniesienie rangi portalu. Każdego dnia więc dopinguje swoich pracowników do działania. Wychodzi z założenia, że ciekawe tematy są na wyciągnięcie ręki, o ile tylko szuka się ich z determinacją. Zmotywowani reporterzy starają się mieć zatem na baczności i uważnie śledzą lokalne wydarzenia. Często natrafiają na emocjonujące ludzkie opowieści, poznają mroczne tajemnice, wchodzą w środek konfliktu. Na warsztat biorą zarówno poważne tematy, jak i takie, które można potraktować z przymrużeniem oka. Na drodze do sukcesu stoi dziennikarzom dawny kolega Kaczorowskiego, a obecnie jego najzacieklejszy wróg, biznesmen Leszek Rembicki (Piotr Cyrwus), który robi wszystko, co w jego mocy, by zaszkodzić portalowi.

W tym odcinku

Maks podejmuje temat starszych osób, które palą śmieciami w domach, zanieczyszczając powietrze. Razem z Mają z Ekopatrolu zastanawiają się, jak rozwiązać tę sprawę. Przypadkiem dowiadują się, że Więcka, oskarżona o złe traktowanie wychowanków dyrektorka domu dziecka, została zabita. W redakcji pojawia się Hindus Aman, który poszukuje dziewczyny, którą poznał w sieci. Ludwik stara się pomóc mu w znalezieniu miłości, jednak nie w ten sposób, w jaki by sobie tego życzono. W końcu dziewczyna, z którą pisał Aman, trafia do redakcji. Kalina pojawia się pod klubem "Kuźnia imprez" i nagrywa rozmowę z Doboszem i Niedźwiedziem. Zapowiada, że udowodni, że krzywdzili dziewczyny w lokalu. Następnego dnia zamaskowany mężczyzna przebija opony w jej aucie i ucieka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także