Reporterzy. Z życia wzięte: Gdzie jest Ania (21)

Reporterzy. Z życia wzięte: Gdzie jest Ania (21)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Tadeusz Chudecki, Piotr Cyrwus, Natalia Pospieszalska, Aneta Gierat
W skrócie:Sędzia Górecki wraz z żoną zgłasza zaginięcie córki, 18-letniej Ani, która miała jechać na wycieczkę, ale nie stawiła się na miejscu zbiórki. Dziennikarze oglądają nagrania z miejskiego monitoringu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Andrzej Kaczorowski (Tadeusz Chudecki) jest szefem w niewielkiej redakcji portalu informacyjnego "Puls dnia" w Barczynie. Jego największym marzeniem jest podniesienie rangi portalu. Każdego dnia więc dopinguje swoich pracowników do działania. Wychodzi z założenia, że ciekawe tematy są na wyciągnięcie ręki, o ile tylko szuka się ich z determinacją. Zmotywowani reporterzy starają się mieć zatem na baczności i uważnie śledzą lokalne wydarzenia. Często natrafiają na emocjonujące ludzkie opowieści, poznają mroczne tajemnice, wchodzą w środek konfliktu. Na warsztat biorą zarówno poważne tematy, jak i takie, które można potraktować z przymrużeniem oka. Na drodze do sukcesu stoi dziennikarzom dawny kolega Kaczorowskiego, a obecnie jego najzacieklejszy wróg, biznesmen Leszek Rembicki (Piotr Cyrwus), który robi wszystko, co w jego mocy, by zaszkodzić portalowi.

W tym odcinku

W redakcji pojawia się sędzia Janusz Górecki. Wraz z żoną Elwirą zgłasza zaginięcie córki, osiemnastoletniej Ani, która miała jechać na klasową wycieczkę, ale nawet nie stawiła się na miejscu zbiórki. Dziennikarze próbują dowiedzieć się czegoś więcej na temat tej sprawy. Udaje się dotrzeć do nagrania z miejskiego monitoringu. Okazuje się, że Ania padła ofiarą napaści w niebezpiecznej dzielnicy Barczyna, ale w jej obronie stanął jakiś mężczyzna. Maks uruchamia swoje kontakty i odkrywa, że to niejaki Manfred, którego syn, skazaniec, targnął się na własne życie w celi. W redakcji urzędnicy skarbówki przeprowadzają audyt. Kaczorowski jest niezadowolony, że to zadanie powierzono bratankowi Rembickiego. W redakcji panuje chaos, ponieważ Sylwia bez namysłu umówiła na tę samą godzinę kilka osób, m.in. opiekunkę energicznego chłopca, sama zaś jest poza redakcją. Na jaw wychodzi, że Sylwia pracuje nad paroma materiałami na raz nie bez powodu.

Występują (pokaż wszystkich)