Reporterzy. Z życia wzięte: Fałszywe ubezpieczenie (18)

Reporterzy. Z życia wzięte: Fałszywe ubezpieczenie (18)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Tadeusz Chudecki, Piotr Cyrwus, Natalia Pospieszalska, Aneta Gierat
W skrócie:Leokadia pada ofiarą złodziei podających się za akwizytorów. Magda próbuje pomóc starszej pani, bo nie ma ona środków na życie. Pisze artykuł i wraz z matką odwiedza emerytkę w domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Andrzej Kaczorowski (Tadeusz Chudecki) jest szefem w niewielkiej redakcji portalu informacyjnego "Puls dnia" w Barczynie. Jego największym marzeniem jest podniesienie rangi portalu. Każdego dnia więc dopinguje swoich pracowników do działania. Wychodzi z założenia, że ciekawe tematy są na wyciągnięcie ręki, o ile tylko szuka się ich z determinacją. Zmotywowani reporterzy starają się mieć zatem na baczności i uważnie śledzą lokalne wydarzenia. Często natrafiają na emocjonujące ludzkie opowieści, poznają mroczne tajemnice, wchodzą w środek konfliktu. Na warsztat biorą zarówno poważne tematy, jak i takie, które można potraktować z przymrużeniem oka. Na drodze do sukcesu stoi dziennikarzom dawny kolega Kaczorowskiego, a obecnie jego najzacieklejszy wróg, biznesmen Leszek Rembicki (Piotr Cyrwus), który robi wszystko, co w jego mocy, by zaszkodzić portalowi.

W tym odcinku

Leokadia Waliszko jest starszą kobietą, która pada ofiarą złodziei podających się za akwizytorów. Magda próbuje pomóc starszej pani, ponieważ nie ma ona środków na życie. Pisze artykuł i wraz z matką odwiedza emerytkę w domu. Postanawia również zorganizować dla niej zbiórkę pieniędzy. Przy okazji wychodzi na jaw nieuczciwość ubezpieczyciela Waldemara Matejczyka. Reporterzy organizują prowokację. Matce Magdy zostaje powierzone ważne zadanie. Wojtek utrzymuje, że pracuje na platformie wiertniczej na Morzu Północnym. Magdzie udaje się z nim skontaktować. Okazuje się, że w pokoju mężczyzny przebywa jeszcze jedna osoba. Olo zajmuje się sprawą Mietka i Cześka, dwóch alkoholików, którzy twierdzą, że zaginął ich kolega Rysiek.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także