Reporterzy. Z życia wzięte (20)

Reporterzy. Z życia wzięte (20)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Tadeusz Chudecki, Piotr Cyrwus, Natalia Pospieszalska, Aneta Gierat
W skrócie:Szymonek, synek Joanny, która należy do ruchu antyszczepionkowców, choruje na odrę. Kobieta próbuje go uzdrowić kroplami. Wierzba dowiaduje się więcej na temat producenta specyfiku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Andrzej Kaczorowski (Tadeusz Chudecki) jest szefem w niewielkiej redakcji portalu informacyjnego "Puls dnia" w Barczynie. Jego największym marzeniem jest podniesienie rangi portalu. Każdego dnia więc dopinguje swoich pracowników do działania. Wychodzi z założenia, że ciekawe tematy są na wyciągnięcie ręki, o ile tylko szuka się ich z determinacją. Zmotywowani reporterzy starają się mieć zatem na baczności i uważnie śledzą lokalne wydarzenia. Często natrafiają na emocjonujące ludzkie opowieści, poznają mroczne tajemnice, wchodzą w środek konfliktu. Na warsztat biorą zarówno poważne tematy, jak i takie, które można potraktować z przymrużeniem oka. Na drodze do sukcesu stoi dziennikarzom dawny kolega Kaczorowskiego, a obecnie jego najzacieklejszy wróg, biznesmen Leszek Rembicki (Piotr Cyrwus), który robi wszystko, co w jego mocy, by zaszkodzić portalowi.

W tym odcinku

Magda przychodzi do redakcji ze swoją córką Zosią. W powiecie rozprzestrzenia się epidemia odry, a szkoła, do której chodzi dziecko, została zamknięta na czas dezynsekcji. Jednym z zarażonych jest Szymonek, synek Joanny, która należy do ruchu antyszczepionkowców. Kobieta próbuje go uzdrowić za pomocą kropel niepewnego pochodzenia. Chłopiec zaczyna się czuć gorzej, a jego babcia wzywa lekarza. Wierzba dowiaduje się więcej na temat producenta kropli. Olo opiekuje się córką Magdy. Nawiązują świetne relacje. Razem jadą na interwencję w sprawie nieposłusznego kota. Magda odkrywa, że jej mąż kłamie. Miłosz pomaga jej ustalić prawdę. Dziennikarka postanawia wyjechać do Anglii. Daje szefowi wypowiedzenie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także