Renowacja... czas start! (3)

Renowacja... czas start! (3)

(Reno, Set, Go!)

program rozrywkowy USA 2017   od 12 lat
W skrócie:Drew i Lori parę lat temu ogłosili bankructwo. Od tego czasu ich sytuacja się nie poprawiła. Para mieszka na przedmieściach. Drew niedawno stracił posadę, a miesiąc temu ich piwnicę zalała woda.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Propozycja dla miłośników dekorowania i projektowania wnętrz. Tu jednak wszystko odbywa się w błyskawicznym tempie. Ekipa telewizyjna ramię w ramię z bliskimi i przyjaciółmi właścicieli domów bierze udział w szalonej metamorfozie... pod nieobecność gospodarzy. Mają zaledwie kilka godzin na zmianę wystroju i do tego wszystko odbywa się w głębokiej tajemnicy. W roli prowadzących szalonego, pełnego niespodzianek show występują Cheryl Torreneuva i Roger Morin.

Drew i Lori parę lat temu ogłosili bankructwo. Od tego czasu ich sytuacja się nie poprawiła. Para mieszka na przedmieściach z 4-letnim synkiem. Drew niedawno stracił posadę, a miesiąc temu ich piwnicę zalała woda. Lori była zmuszona wrócić do pracy, by utrzymać rodzinę i zapewnić im dach nad głową. Drew chce jej udowodnić, że mimo problemów też angażuje się w życie rodzinne, dlatego zdecydował się na udział w programie.