Remontowe rewolucje (7)

Remontowe rewolucje (7)

(House vs. House)

reality show USA 2014   od 12 lat
W skrócie:Zawodnicy muszą w ciągu 24 godzin przeprowadzić metamorfozę salonu. Mogą do tego użyć wybranych materiałów, m.in. ramy do obrazów. Zwycięzcy w następnym zadaniu mogą liczyć na pomoc specjalisty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 12 kwietnia
za 8 dni
10:40 Nowa TV

Opis

Uczestnicy walczą o zwiększenie wartości zakupionego domu. Mają do dyspozycji jedynie określoną sumę pieniędzy i własną wyobraźnię. Każdy odcinek przedstawia dwie pary, które kupiły swój pierwszy dom. W ramach zaoferowanego budżetu uczestnicy muszą przeprowadzić jego metamorfozę i zmienić swój zakup w atrakcyjną i znacznie droższą nieruchomość. Osoby, którym wystarczy środków na zrealizowanie ambitnych projektów, wygrają 10 000 dolarów.

Hannah i Ben są parą od 10 lat. Ona jest nauczycielką plastyki i zna się na stolarstwie, on pracuje jako grafik, a w młodości dorabiał na budowach. Zgłosili się do programu, bo potrzebują porządnej "poduszki finansowej". Ich przeciwnicy to Catherine, pracownica organizacji non profit, i Travis, który na co dzień zajmuje się przemysłem rozrywkowym. Na początek zawodnicy muszą w ciągu 24 godzin przeprowadzić metamorfozę swojego salonu. Mogą do tego użyć jedynie wybranych materiałów, m.in. starego stolika, ramy do obrazów, ozdobnych listew, srebrnych drutów oraz kilku par jeansów. Zwycięzca konkurencji podczas następnego zadania będzie mógł liczyć na pomoc specjalisty. Tym razem uczestnicy udowodnią, że ze starych spodni można stworzyć prawdziwe dzieło sztuki, a zmiana wystroju nie wymaga wcale malowania ścian.

Zobacz także