Remont na pustyni 3 (2/14)

Remont na pustyni 3 (2/14)

(Desert Flippers)

program rozrywkowy USA 2018   od 12 lat
W skrócie:Lindsey i Eric Bennettowie liczą na szybki zysk po znalezieniu świetnej oferty na zakup domu. Początkowo jego renowacja wydaje się prostym zadaniem, ale koszty remontu zaczynają rosnąć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Eric i Lindsey Bennet, rodzice trójki urwisów, konsekwentnie odnawiają słoneczne Palm Springs w Kalifornii. Rocznie potrafią wyremontować aż dwadzieścia domów, czym przyczyniają się do rozwoju lokalnego rynku nieruchomości. Nie jest to proste zadanie. To spalone słońcem miasto zbudowano pośród gór skalistych, na terenach pustynnych - upał doskwiera więc prawie przez cały rok. Basen jest obowiązkowym elementem każdej posesji. W pocie czoła Eric i Lindsey walczą z kaktusami, skorpionami i innym pustynnymi wyzwaniami. Każdy dom to spora inwestycja. Jeśli remont się uda, a budżet nie zostanie przekroczony, jest szansa na sprzedaż z zyskiem.

Lindsey i Eric Bennettowie liczą na szybki zysk po znalezieniu świetnej oferty na zakup domu. Początkowo jego renowacja wydaje się prostym zadaniem, ale kiedy koszty remontu zaczynają rosnąć, para decyduje, że dom potrzebuje czegoś dodatkowego, by zachęcić potencjalnych kupców. Mają nadzieję, że przydomowy basen i spa podniesie cenę i sprawi, że kosztowna inwestycja będzie warta podjętego ryzyka.