x
Ranczo 9: Grzechy miłości (116)

Ranczo 9: Grzechy miłości (116)

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Jacek Kawalec
Reżyseria:Wojciech Adamczyk
W skrócie:Próba przejęcia władzy w Polskiej Partii Uczciwości przez Czerepacha kończy się niepowodzeniem. Więcławska obawia się publicznej debaty z Dudą. Jej mąż usiłuje zapobiec kompromitacji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców niewielkiej miejscowości Wilkowyje. Kozioł (Cezary Żak) realizuje swoją karierę polityczną i wraz ze współpracownikami z Polskiej Partii Uczciwości stawia czoła kolejnym wyzwaniom. Jego brat bliźniak rozpoczyna z kolei pracę w kurii.

W tym odcinku

Próba przejęcia władzy w Polskiej Partii Uczciwości przez Czerepacha kończy się niepowodzeniem. Mężczyzna dostaje ostatnią szansę, by kontynuować swoją polityczną karierę. Jakiś czas później wraz z Koziołem odkrywa, kim tak naprawdę jest zatrudniona przez niego wcześniej Ola. Jerry godzi się z Moniką. Z kolei Kinga poznaje nowego chłopaka. Jedynie w związku Lucy i Kusego nie wszystko układa się jak należy. Więcławska jest przerażona przed publiczną debatą z Dudą, która ma odbyć się w lokalnej telewizji. Jej mąż robi wszystko, by nie dopuścić do kompromitacji ukochanej. Solejukowie coraz gorzej radzą sobie z nową sytuacją. Zdesperowana Kazimiera udaje się po radę na plebanię.

Występują (pokaż wszystkich)