Ranczo 9: Brzytwa dla tonącego (115)

Ranczo 9: Brzytwa dla tonącego (115)

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Jacek Kawalec
Reżyseria:Wojciech Adamczyk
W skrócie:Jerry postanawia wyjechać z Wilkowyj. Wśród mieszkańców rozchodzą się wieści o wygranej Solejuków. Ich życie zmienia się w koszmar. Pracę na podlaskiej wsi znajduje pan Marek, legenda Solidarności.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 30 listopada
jutro
6:55 TVP HD (z napisami)

Opis

Dalsze losy mieszkańców niewielkiej miejscowości Wilkowyje. Kozioł (Cezary Żak) realizuje swoją karierę polityczną i wraz ze współpracownikami z Polskiej Partii Uczciwości stawia czoła kolejnym wyzwaniom. Jego brat bliźniak rozpoczyna z kolei pracę w kurii.

W tym odcinku

Po kolejnej awanturze Jerry postanawia wyjechać z Wilkowyj. Wszystko wskazuje jednak, że to Monika jest kobietą jego życia. Wśród mieszkańców miejscowości rozchodzą się wieści o wygranej Solejuków. Ich życie, które miało zacząć zmieniać się tylko na lepsze, zamiast tego powoli staje się najgorszym koszmarem. Pracę na podlaskiej wsi znajduje pan Marek, legenda Solidarności. Tymczasem całe Wilkowyje żyją nadchodzącymi wyborami wójta, w których Duda będzie konkurował o stanowisko z Więcławską. Sztaby wyborcze obu kandydatów nie przebierają w środkach. Z kolei Czerepach potajemnie spotyka się z wiceministrami, by zaprezentować im swój szokujący plan...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także