Rajdowcy w akcji

Rajdowcy w akcji

6.7/10 5.2/10

(Born to Ride)

FILM PRZYGODOWY USA 1991   od 12 lat
Występują:John Stamos, John Stockwell, Teri Polo, Sandy McPeak
Reżyseria:Graham Baker
W skrócie:Grady podróżuje po USA na harleyu. Gdy popada w konflikt z prawem, wojsko proponuje mu, by nauczył kawalerzystów mistrzowskiej jazdy.
Niesubordynowany żołnierz zmienia się w użyteczne narzędzie walki, gdy zostaje skierowany do oddziału motocyklowej kawalerii. Ale i tak szkoda czasu.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Grady Westfall (John Stamos) jest młody, przystojny i odrobinę szalony. Podróżuje po całych Stanach na harleyu-davidsonie. W swym zamiłowaniu do swobody i niezależności posuwa się jednak zbyt daleko, popada w konflikt z prawem i trafia do więzienia. Tam pewnego dnia odnajdują go dwaj wojskowi i proponują mu współpracę. Twierdzą, że jeśli zobowiąże się do wzięcia udziału w tajnej misji w Hiszpanii, armia zapłaci za niego kaucję. W ramach powierzonego zadania Grady musi nauczyć amerykańskich kawalerzystów mistrzowskiej jazdy na motocyklach oraz wspólnie z nimi uwolnić naukowca i jego córkę. Kapitan Jack Hassler (John Stockwell), który wziął na siebie odpowiedzialność za Grady'ego, poprzysiągł sobie, że jeśli chłopak zawiedzie jego zaufanie, osobiście odstawi go z powrotem do więzienia. Okazuje się jednak, że te obawy były bezpodstawne. Grady udowadnia, że można na niego liczyć i potrafi być oddany sprawie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)