Pyszne 25 (11/12)

Pyszne 25 (11/12)

magazyn kulinarny Polska 2012   b.o.
W skrócie:Ania Starmach prezentuje walory smakowe orzechów. Połączy je z makaronem, przygotowując danie z cukinią, kurczakiem, szalotką i suszonymi pomidorami. Przyrządzi także m.in. karpia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Anna Starmach uczy, jak w 25 minut przygotować niezwykłe dania i to za jedyne 25 złotych. Prowadząca starannie wybiera składniki, aby nie przekroczyć przeznaczonej na jedzenie kwoty. Następnie, w ciągu jednego odcinka prezentuje trzy autorskie przepisy. W przygotowanym przez nią jadłospisie znajdą się aromatyczne zupy, świeże sałatki i kuszące desery. Osoby, które przyswoją sobie rady gospodyni programu z pewnością nigdy nie poczują się zaskoczone nagłą wizytą gości.

Tym razem Ania Starmach zaprezentuje walory smakowe orzechów. Prowadząca połączyła je z potrawą lubianą przez Polaków - makaronem, przygotowując doskonałe danie z cukinią, kurczakiem, szalotką, suszonymi pomidorami i orzechami. Zaprezentowała także, jak przyrządzić karpia z nutką azjatyckich przypraw, który zostanie podany z orzechami, imbirem i puree z marchewki. Na deser Ania proponuje kruche ciasteczka orzechowe z karmelem.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także