Pustkowie (4/8)

(Pustina)

serial obyczajowy Czechy 2016   od 16 lat
Występują:Zuzana Stivínová, Jaroslav Dušek, Eliška Křenková, Jan Cina
W skrócie:Policja ma coraz więcej informacji dotyczących Karela. Z dowodów wynika, że były mąż Hany wie, co naprawdę wydarzyło się w dniu zaginięcia Miszy. Między Filipem a Balogiem wybucha awantura.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Hana Sikorova (Zuzana Stivínová) jest starostą małego miasteczka położonego w północnych Czechach. Ze względu na złoża węgla kopalnego okoliczne tereny stara się wykupić duży koncern wydobywczy. Jego przedstawiciele oferują mieszkańcom hojne rekompensaty w zamian za opuszczenie majątków. W tej sytuacji Hana robi wszystko, by uchronić miejscowość przed popadnięciem w ruinę. Pewnego dnia czternastoletnia córka starosty znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Miniserial powstał dzięki współpracy Alice Nellis oraz Ivana Zachariáša, debiutującego reżysera filmowego, który zyskał już popularność jako twórca reklam. Scenariusz wyszedł spod ręki Stepána Hulika, znanego za sprawą serialu "Gorejący krzew" w reżyserii Agnieszki Holland. Główne role kreują Zuzana Stivínová (Opowieści o zwyczajnym szaleństwie), Jaroslav Dušek (Na złamanie karku), Eliška Krenková (Mężczyźni w nadziei), Leoš Noha (El Paso) oraz Jan Cina (Smradi). Producentem serialu jest HBO Europe.

W tym odcinku

Policja ma coraz więcej informacji dotyczących Karela. Ze zgromadzonych dowodów wynika, że były mąż Hany wie, co naprawdę wydarzyło się w dniu zaginięcia Miszy. W tym samym czasie do Klary dociera, że Lukas kłamał na temat swoich relacji z Miszą. W ośrodku dla nieletnich dochodzi do kłótni pomiędzy Filipem a Balogiem. Pod domem Karela zatrzymuje się radiowóz. To, co się w nim znajduje, może podważyć wszystkie dotychczasowe ustalenia.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także