Pupilek

Pupilek

5.9/10

(Teacher's Pet)

FILM ANIMOWANY USA 2004
Reżyseria:Timothy Björklund
W skrócie:Pies Spot chce być chłopcem, jak Leonard. Leonard z mamą przeprowadzają się na Florydę. Tam doktor Krank umie zmieniać zwierzęta w ludzi.
Inteligentny pies pragnie zostać człowiekiem, by lepiej poznać świat, w którym żyje, ale z czasem przekonuje się, że lepiej jednak być psem. Pouczająca kinowa wersja serialu.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Spot jest psem, który od dawna marzy, by stać się chłopcem, takim jak jego pan, czwartoklasista Leonard. Jego marzenie ma szansę się spełnić, gdy Leonard razem ze swoją mamą nauczycielką Mary Lou Halperman przeprowadzają się na Florydę. Okazuje się, że mieszka tam doktor Krank, szalony naukowiec, który potrafi zmieniać zwierzęta w ludzi. Spot i Leonard odnajdują go i proszą o pomoc. Niestety, nie wszystko idzie zgodnie z planem i pies zamienia się nie w chłopca, a w starca. Okazuje się jednak, że to dopiero początek kłopotów. Doktor Krank porywa ich, by udowodnić wszystkim, że jego eksperymenty przyniosły skutek. Na pomoc Leonardowi i Spotowi, który teraz przybrał imię Scott, spieszą przyjaciele - kanarek i kot.

Twórcy (pokaż wszystkich)