Pszczółka Maja: Rock i ul (33)

(Die Biene Maja: Hive Jive)

serial animowany Niemcy 2012   b.o.
W skrócie:W ulu organizowane jest przyjęcie. Ponieważ śpiewaczka zachorowała, królowa prosi Filipa, by namówił do występu trzmiela Elvisa. Niestety, słynny piosenkarz nie chce już śpiewać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mała pszczółka o imieniu Maja żyje w ulu na wielkiej łące. Jest psotna, nieposłuszna i mimo zakazów często opuszcza swój dom i wyrusza na długie wyprawy. Poznaje podczas nich piękno natury i przeżywa wesołe, ale czasem również niebezpieczne przygody. Inne owady zamieszkujące łąkę szybko stają się przyjaciółmi Mai i wspólnie z nią przeżywają duże radości i małe smutki. Najwierniejszymi towarzyszami pszczółki są Gucio i Filip. Maja nieustannie dziwi się światu, a wraz z nią robią to mali widzowie. Serial jest inspirowany zbiorem opowiadań dla dzieci niemieckiego pisarza Waldemara Bonselksa z 1912 roku. Animacja nawiązuje do znanego na całym świecie serialu pod tym samym tytułem z 1975 r.

W tym odcinku

W ulu z okazji gali królowych organizowane jest przyjęcie. Ponieważ śpiewaczka, która miała wystąpić zachorowała, królowa prosi Filipa, by namówił do występu słynnego piosenkarza trzmiela Elvisa, z którym kiedyś tworzył duet. Niestety, trzmiel nie chce już śpiewać.

Zobacz także