Przystań: Zjazd klasowy (9/13)

Przystań: Zjazd klasowy (9/13)

serial obyczajowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Agnieszka Warchulska, Mariusz Bonaszewski, Dariusz Kordek
Reżyseria:Filip Zylber
W skrócie:Witold powiadamia Alicję, że zaprosił do tawerny paru gości. Niebawem w lokalu zjawia się część jego dawnej klasy. Nazajutrz okazuje się, że koledzy nie zamierzają regulować rachunku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Rozgrywająca się w malowniczej scenerii mazurskich jezior opowieść o grupie młodych ludzi odbywających kurs w bazie ratownictwa wodnego. Podczas kilku letnich miesięcy, bohaterowie szkolą się pod okiem grona nieco starszych ratowników instruktorów. Wątki osobiste i uczuciowe kursantów przeplatają się na ekranie z wątkami sensacyjnymi, tworząc barwną, żywą fabułę. W obsadzie, obok znanych i uznanych aktorów pojawia się również wiele nowych twarzy.

W tym odcinku

Witold powiadamia Alicję, że zaprosił do tawerny paru gości. Niebawem w lokalu zjawia się część jego dawnej klasy. Mężczyzna bryluje wśród szkolnych znajomych, utrzymując, że tawerna jest wspólną własnością jego oraz jego żony, Alicji. Na zjeździe zjawia się też Kurzaj - niegdyś klasowa oferma. Gdy Witold go prowokuje, Grzegorz postanawia interweniować. Nazajutrz okazuje się, że koledzy Witolda nie zamierzają regulować rachunku za przyjęcie. Anka i Mariusz jadą do miasta. W pubie dochodzi do sprzeczki między nimi a miejscowymi chłopakami. Mariusz wyrzuca sobie, że nie potrafi być wsparciem dla Anki. Przebywający w Anglii chłopak Beaty zrywa z nią. Wieczorem dziewczyna odwiedza Pawła w jego mieszkaniu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także