Przystań: Po godzinach (7/13)

Przystań: Po godzinach (7/13)

serial obyczajowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Agnieszka Warchulska, Mariusz Bonaszewski, Dariusz Kordek
Reżyseria:Filip Zylber
W skrócie:Daga z Beatą podejrzewają, że Adriana i Ankę coś łączy. Przed domkiem znajdują pozostawione dla niej kwiaty. Olaf ma kłopoty finansowe. Chyba nie utrzyma się bez pieniędzy ojca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 17 lipca
za 14 dni
1:05 TVP 1 (z napisami)

Opis

Rozgrywająca się w malowniczej scenerii mazurskich jezior opowieść o grupie młodych ludzi odbywających kurs w bazie ratownictwa wodnego. Podczas kilku letnich miesięcy, bohaterowie szkolą się pod okiem grona nieco starszych ratowników instruktorów. Wątki osobiste i uczuciowe kursantów przeplatają się na ekranie z wątkami sensacyjnymi, tworząc barwną, żywą fabułę. W obsadzie, obok znanych i uznanych aktorów pojawia się również wiele nowych twarzy.

W tym odcinku

Daga z Beatą podejrzewają, że Adriana i Ankę coś łączy. Przed domkiem znajdują pozostawione dla dziewczyny kwiaty. Olaf ma kłopoty finansowe. Obawia się, że nie utrzyma się bez pieniędzy ojca. Wiola i Alicja postanawiają sprawdzić, jak Olaf będzie sobie radzić w barze. Do próbowania drinków dołącza Grzegorz. Następnego dnia Alicja i Grzegorz budzą się razem w łóżku. Szymon zabiera Olę na żagle. Ojciec niespodziewanie przedstawia jej swoją nową partnerkę, Bożenę. Podczas żeglowania dochodzi do wypadku. Ola wypada za burtę. Bożena wskakuje do wody, by ją ratować.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także