Przyrodnik na tropie: Łoś (21)
serial dokumentalny Polska 2021
| Reżyseria: | Małgorzata Kosturkiewicz |
|---|---|
| W skrócie: | Bohaterem odcinka jest łoś. Osobniki te potrafią ważyć do 800 kg. Mają imponujące poroże i są samotnikami, które lubią tereny podmokłe. Łukasz Bożycki opowiada o ich ciekawych relacjach. |
Oglądaj w telewizji
Opis
Prowadzący, młody biolog i uznany międzynarodowy fotograf Łukasz Bożycki, omawia w programie różne aspekty życia zwierząt w kontekście ich wzajemnych powiązań i oddziaływań. Podpatruje wybrane gatunki w ich naturalnym środowisku, a swoje spostrzeżenia przekazuje przystępnym językiem. Celem serii jest propagowanie wiedzy o polskiej przyrodzie oraz uzupełnienie jej o nieznane, często zaskakujące fakty na temat fauny.
W tym odcinku
Bohaterem tego odcinka jest łoś. Osobniki te potrafią ważyć do 800 kilogramów. Mają imponujące poroże i są samotnikami, które lubią tereny podmokłe. Żywią się roślinami. Łukasz Bożycki opowiada o ich ciekawych relacjach damsko - męskich.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Małgorzata Kosturkiewicz
reżyseria
Zobacz także
- Przyrodnik na tropie: Żubr (46) - serial dokumentalny - dziś, 27 grudnia 8:50
- Przyrodnik na tropie: Kowalik (34) - serial dokumentalny - dziś, 27 grudnia 9:15
- Przyrodnik na tropie: Jeleń (18) - serial dokumentalny - niedziela, 28 grudnia 8:50
- Przyrodnik na tropie: Lis (33) - serial dokumentalny - niedziela, 28 grudnia 9:20
- Przyrodnik na tropie: Przebiśnieg (22) - serial dokumentalny - niedziela, 28 grudnia 13:30 i 1 późniejsza emisja
- Przyrodnik na tropie: Perkoz dwuczuby (23) - serial dokumentalny - poniedziałek, 29 grudnia 8:05 i 2 późniejsze emisje
- Przyrodnik na tropie: Padalec (24) - serial dokumentalny - czwartek, 1 stycznia 8:15 i 2 późniejsze emisje
- Przyrodnik na tropie: Bocian biały (3) - serial dokumentalny - sobota, 3 stycznia 8:20
- Przyrodnik na tropie: Myszołów (19) - serial dokumentalny - niedziela, 4 stycznia 14:15