Przypadki z archiwum 10: Amerykański wilkołak (9)
(Expedition X 2)
serial dokumentalny USA 2020
| W skrócie: | Załoga dowiaduje się o istnieniu pół człowieka, pół zwierzęcia, które od trzech dekad pojawia się w Wisconsin. Stwór określany jest mianem 'bestii z Bray Road'. Potwór budzi ogromny strach ludzi. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Wielbiciel przygód Josh Gates stworzył zespół badawczy z którymi sprawdza doniesienia na temat zaobserwowanych zjawisk paranormalnych oraz tajemniczych obiektów i istot. Specjalna ekipa, w skład w której wchodzi także m.in. naukowiec Phil Torres i badaczka zjawisk paranormalnych Jessica Chobot, dotrze do Meksyku, kambodżańskiej dżungli i wielu innych miejsc.
W tym odcinku
Załoga dowiaduje się o istnieniu pół człowieka, pół zwierzęcia, które od trzech dekad pojawia się w Wisconsin. Stwór określany jest mianem "bestii z Bray Road". Potwór budzi ogromny strach wśród okolicznych mieszkańców.
Zobacz także
- Przypadki z archiwum 10: Przeklęte ruiny w Amazonii (7) - serial dokumentalny - noc sob./niedz., 27 na 28 czerwca 2:00
- Przypadki z archiwum 10: Jezioro śmierci (8) - serial dokumentalny - noc sob./niedz., 27 na 28 czerwca 3:00