Przypadki Cezarego P.: Szkoła filmowa (11)

Przypadki Cezarego P.: Szkoła filmowa (11)

5.4/10
serial komediowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Cezary Pazura, Joanna Orleańska, Małgorzata Różniatowska, Piotr Zelt
Reżyseria:Maciej Ślesicki
W skrócie:Kinga chce zdawać do szkoły filmowej. Wybiera się na konsultacje, na których pojawia się także jej ojciec. Niestety, występ Cezarego kończy się tragicznie. Wkrótce mężczyznę odwiedza Magda.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Cezary P. (Cezary Pazura) to dawna ikona polskiego kina, która pragnie wrócić na szczyt. W wyniku życiowych komplikacji traci majątek i musi przeprowadzić się z ekskluzywnego apartamentu do kamienicy na Pradze. Tam poznaje piękną Agatę (Joanna Orleańska) i jej złośliwego synka oraz dwóch miejscowych pijaczków - Bogusia i Zenka. W powrocie na szczyt Cezaremu pomaga szefowa agencji aktorskiej Irena (Małgorzata Rożniatowska), która zmusza go do przyjmowania kompromitujących ról. Głównego bohatera wspiera też agent i przyjaciel, Łukasz (Piotr Zelt). Cezary próbuje także ułożyć sobie relacje z byłą żoną Magdą (Marieta Żukowska) oraz nastoletnią córką Kingą (Kamila Kobic).

W tym odcinku

Kinga chce zdawać do szkoły filmowej. Wybiera się na konsultacje, na których pojawia się także jej ojciec. Niestety, występ który daje Cezary, kończy się tragicznie. Mężczyznę odwiedza Magda, której towarzyszą psychiatra oraz adwokat. Kobieta twierdzi, że Cezary prześladuje ich córkę. Chce, by aktor zgodził się na obserwację psychiatryczną. Wnioski wyciągnięte przez lekarza okazują się jednak niepokojące.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także