x
Przyjaciele: The One with the Stoned Guy (15)

Przyjaciele

sezon 1 odc. 15: The One with the Stoned Guy

(Friends: The One with the Stoned Guy)

serial komediowy USA 1995   od 12 lat
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc
Reżyseria:Alan Myerson
W skrócie:Chandler dostaje propozycję awansu. Nie podoba mu się ta praca i rezygnuje. Phoebe poznaje mężczyznę, który otwiera restaurację i poszukuje szefa kuchni. Podsuwa mu kandydaturę Moniki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Chandler dostaje propozycję awansu. Nie podoba mu się jednak praca przy przetwarzaniu danych, więc rezygnuje. Phoebe poznaje w salonie masażu mężczyznę, który zamierza otworzyć restaurację i poszukuje szefa kuchni. Dziewczyna podsuwa mu kandydaturę swojej przyjaciółki Moniki. Tymczasem Ross prosi Joeya o radę w sprawie postępowania z kobietami.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także