x
Przyjaciele: The One Where the Monkey Gets Away (19)

Przyjaciele

sezon 1 odc. 19: The One Where the Monkey Gets Away

(Friends: The One Where the Monkey Gets Away)

serial komediowy USA 1995   od 12 lat
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc
Reżyseria:Peter Bonerz
W skrócie:Rachel zgadza się przez jeden dzień zaopiekować małpką Rossa. Zwierzę ucieka. Przyjaciele organizują ekipę poszukiwawczą dla odnalezienia zguby. Rachel dowiaduje się o zaręczynach Barry'ego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 8 czerwca
za 5 dni
19:30 Comedy Central
piątek, 9 czerwca
za 6 dni
13:05 Comedy Central
niedziela, 11 czerwca
za 8 dni
20:00 Comedy Central

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Rachel zgadza się przez jeden dzień zaopiekować małpką Rossa. Niestety, nie dopilnowała zwierzątka, które ucieka. Przyjaciele organizują prawdziwą ekipę poszukiwawczą, żeby znaleźć zgubę. Kiedy Rachel dowiaduje się zaręczynach Barry'ego, byłego narzeczonego, zastanawia się, czy dobrze zrobiła, rozstając się z nim.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także