Przyjaciele 9: The One with the Donor (22)

Przyjaciele 9: The One with the Donor (22)

(Friends: The One with the Donor)

serial komediowy USA 2002-2003   b.o.
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc
Reżyseria:Ben Weiss
W skrócie:Monica i Chandler nie mogą mieć dzieci. Idą do lekarza. Chandler, stosując się do wskazówek doktora, zaprasza na obiad Zacka, który wydaje mu się idealnym kandydatem na dawcę nasienia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 7 sierpnia
wczoraj
12:25 Comedy Central
poniedziałek, 8 sierpnia
dziś
14:00 Polsat Comedy Central Extra

Opis

Serial o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności, nie wiedzą co to nuda i uwielbiają swoje towarzystwo. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Okazuje się, że Monica i Chandler nie mogą mieć razem dzieci. Udają się do specjalistycznej kliniki, żeby porozmawiać z lekarzem o innych możliwościach posiadania potomstwa. Chandler stosując się do wskazówek doktora, zaprasza na obiad kolegę z pracy, Zacka, który wydaje mu się być idealnym kandydatem na dawcę nasienia. Ross ma szansę zostać przewodniczącym Krajowej Konferencji Paleontologów, która już niedługo odbędzie się na Barbados. Musi jedynie przekonać profesora Shermana, że to właśnie jemu należy się ten tytuł. Podczas wygłaszania przez Rossa referatu, profesor niestety zasypia. Rachel wybiera się z Phoebe i dziewczyną Joeya, Charlie na zakupy. W trakcie przymierzania ubrań Rachel zdradza Phoebe, że jest zakochana w Joeyu. Charlie, która jest tuż obok, słyszy ich rozmowę. Dziewczyna sądzi jednak, iż to Phoebe jest zadurzona w swoim przyjacielu. Rachel nie zamierza wyprowadzić jej z błędu.

Twórcy (pokaż wszystkich)