Przyjaciele 9: The One with Ross's Inappropriate Song (7)

Przyjaciele 9: The One with Ross's Inappropriate Song (7)

(Friends: The One with Ross's Inappropriate Song)

serial komediowy USA 2002-2003
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc
Reżyseria:Gary Halvorson
W skrócie:Joey chce zainwestować pieniądze. Monica sugeruje mu rynek nieruchomości. Jej były partner, Richard, sprzedaje swój apartament. Chandler i Joey znajdują tam kasetę wideo podpisaną 'Monica'.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności, nie wiedzą co to nuda i uwielbiają swoje towarzystwo. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Joey chce zainwestować zarobione pieniądze. Monica sugeruje mu, aby zainteresował się rynkiem nieruchomości. Okazuje się, że jej były partner, Richard, właśnie sprzedaje swój apartament. Chandler i Joey udają się do mieszkania, żeby je obejrzeć. Na miejscu znajdują kasetę wideo podpisaną imieniem "Monica". Przyjaciele podejrzewają, że Richard uwiecznił na niej miłosne przeżycia z czasów, kiedy on i obecna żona Chandlera byli razem. Ross przypadkowo odkrywa, że podśpiewując sprośną piosenkę, wywołuje u Emmy śmiech. Rachel jest oburzona, ale wkrótce idzie w jego ślady, widząc, że dziecku sprawia to radość. Phoebe wybiera się na kolację, podczas której ma poznać rodziców Mike'a. Chcąc przypodobać się rodzinie narzeczonego, zaczyna dziwnie się zachowywać, przez co zniechęca ich do siebie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)