Przyjaciele 9: The One with Rachel's Dream (19)

Przyjaciele 9: The One with Rachel's Dream (19)

(Friends: The One with Rachel's Dream)

serial komediowy USA 2002-2003
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc
Reżyseria:Terry Hughes
W skrócie:Chandler chce zrobić Monice niespodziankę i rezerwuje pokój w drogim hotelu w Vermont. Żona nie może jechać, a odwołanie rezerwacji nie wchodzi w grę. Chandler zabiera do Vermont Rossa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności, nie wiedzą co to nuda i uwielbiają swoje towarzystwo. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Chandler postanawia zrobić Monice niespodziankę i rezerwuje dla nich pokój w drogim hotelu w Vermont. Okazuje się, że jego żona nie może teraz jechać, ponieważ ma dużo pracy w restauracji. Chandler chce odwołać rezerwację, jednak okazuje się to niemożliwe. W zastępstwie Moniki zabiera do Vermont Rossa. Na miejscu przyjaciele postanawiają odzyskać pieniądze włożone w rezerwację pokoju hotelowego. W tym czasie Joey przygotowuje się do roli doktora Drake'a w popularnym serialu. W ćwiczeniu kwestii pomaga mu Rachel. W zamian Joey zabiera ją na plan zdjęciowy. Rachel, która jest wielką fanką tej produkcji, jest podekscytowana tym, co dzieje się na planie. Phoebe traci licencję masażystki. Znajduje inny sposób na zarobienie pieniędzy. Gra na gitarze przed wejściem do restauracji Moniki i zbiera pieniądze od przechodniów. Niestety jej muzyka nie wszystkim przypada do gustu i część restauracyjnych gości uskarża się na jazgot dobiegający z zewnątrz. Monica zmuszona jest przeprowadzić poważną rozmowę z przyjaciółką i rozwiązać ten problem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)