Przyjaciele 9: The One with Phoebe's Rats (12)

Przyjaciele 9: The One with Phoebe's Rats (12)

(Friends: The One with Phoebe's Rats)

serial komediowy USA 2002-2003
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc
Reżyseria:Ben Weiss
W skrócie:Rachel nie może porozumieć się z zastępującym ją w czasie urlopu macierzyńskiego Gavinem. Przypadek sprawia, że zostaje on zaproszony przez Monikę na przyjęcie urodzinowe Rachel.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności, nie wiedzą co to nuda i uwielbiają swoje towarzystwo. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Rachel nie może się porozumieć z zastępującym ją w czasie urlopu macierzyńskiego Gavinem. Mężczyzna bardzo ją denerwuje. Przypadek sprawia, że Gavin zostaje zaproszony przez Monicę na przyjęcie urodzinowe Rachel. Ross stara się utrzymać Joeya z daleka od nowej, atrakcyjnej niani jego córeczki, Molly (Melissa George). Phoebe przekonuje swojego chłopaka, Mike'a, żeby opiekował się razem z nią mieszkającymi w ich apartamencie szczurami.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)