Przyjaciele 8: The One Where Rachel Is Late (22)

Przyjaciele 8: The One Where Rachel Is Late (22)

(Friends: The One Where Rachel Is Late)

serial komediowy USA 2001-2002
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc
Reżyseria:Gary Halvorson
W skrócie:Rachel denerwuje się opóźnieniem porodu. Z Rossem pytają lekarza o sposoby na jego przyspieszenie. Okazuje się, że najskuteczniejsze jest uprawianie seksu. Rachel i Ross są sceptyczni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, a najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Rachel denerwuje się, ponieważ poród się opóźnia. Kobieta odwiedza lekarza wraz z Rossem. Podpytują specjalistę o sposoby na przyspieszenie narodzin dziecka. Okazuje się, że najskuteczniejsze jest... uprawianie seksu. Rachel i Ross postanawiają wypróbować wszystkie zalecone metody poza tą ostatnią. Gdy jednak nic nie skutkuje, poważnie zastanawiają się nad zmianą zdania. Monica i Phoebe zakładają się o to, która z nich celnie wytypuje datę urodzin dziecka Rachel. Zbliża się premiera produkcji, w której występuje Joey. Może on wziąć na uroczystą galę tylko jedną osobę. Wybiera Chandlera. Ten jednak zasypia podczas projekcji filmu, narażając się tym samym na gniew przyjaciela.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także