Przyjaciele 8: The One Where Rachel Has a Baby: Part 2 (24)

Przyjaciele 8: The One Where Rachel Has a Baby: Part 2 (24)

(Friends: The One Where Rachel Has a Baby: Part 2)

serial komediowy USA 2001-2002
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc
Reżyseria:Kevin Bright
W skrócie:Rachel rodzi córkę. Razem z Rossem zastanawiają się nad imieniem. Pacjent Cliff, w którym zakochała się Phoebe, odkrywa, że jego lekarz to przyjaciel Phoebe. Traci zainteresowanie nią.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, a najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Rachel wciąż leży w szpitalu, oczekując na poród. W jej sali zmieniają się kolejne kobiety, które mają wkrótce rodzić. Jedną z nich jest Janice, była dziewczyna Chandlera. Po kilkunastu godzinach oczekiwania w końcu Rachel zostaje zawieziona na izbę porodową, gdzie na świat przychodzi jej córka. Pacjent Cliff, w którym zakochała się Phoebe, odkrywa, że badający go lekarz to w rzeczywistości przyjaciel Phoebe. Traci zainteresowanie nią. Joey próbuje uratować sytuację, opowiadając Cliffowi, jak świetną dziewczyną jest Phoebe, ale bardziej szkodzi przyjaciółce, niż jej pomaga. Rachel i Ross zastanawiają się nad imieniem dla swojego dziecka. Z pomocą przychodzi im Monica, która zdradza, że planowała nazwać swoją córkę Emma.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także