Przyjaciele
sezon 5 odc. 8/24
(Friends: The One With All The Thanksgiving)
| Występują: | Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry |
|---|---|
| Reżyseria: | Kevin Bright |
| W skrócie: | Święto Dziękczynienia. Chandler wspomina, że podczas tego święta ojciec odszedł od matki. Phoebe przenosi się do współczesności z poprzedniego życia, kiedy pomagała ofiarom wojny secesyjnej. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje a robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie uważają, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.
W tym odcinku
Jest Święto Dziękczynienia. Przyjaciele wspominają swoje najlepsze i najgorsze przeżycia związane z tym dniem. Chandler powraca myślami do świąt, gdy jego ojciec, który odkrył w sobie skłonności homoseksualne, zostawił jego matkę. Phoebe natomiast przenosi się w Święta Dziękczynienia ze swojego poprzedniego życia. Była wtedy pielęgniarką pomagającą ofiarom wojny secesyjnej. Najgorsze wspomnienia ma Monica. Tego dnia w 1987 roku przypadkowo usłyszała, jak nastoletni wówczas Chandler powiedział, że jest gruba. W następne święta Monica była już znacznie szczuplejsza i postanowiła zemścić się na Chandlerze.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Jennifer Aniston
jako Rachel Green -
Courteney Cox
jako Monica Geller -
Matt LeBlanc
jako Joey Tribbiani -
Matthew Perry
jako Chandler Bing -
David Schwimmer
jako Ross Geller -
Lisa Kudrow
jako Phoebe Buffay -
Michael Rapaport
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Kevin Bright
reżyseria
Zobacz także
- Tajna historia XX wieku: Przyjaciele (73) - serial dokumentalny - noc czw./pt., 11 na 12 czerwca 5:30 i 3 późniejsze emisje
- Niesamowity świat Gumballa 6: Przyjaciele (43) - serial animowany - niedziela, 14 czerwca 15:30 i 1 późniejsza emisja
- Śmieszniej nie będzie 2: Przyjaciele (9) - program rozrywkowy - poniedziałek, 15 czerwca 6:00 i 1 późniejsza emisja
- Akademik: Przyjaciele (50) - serial komediowy - noc śr./czw., 17 na 18 czerwca 2:50
