Przyjaciele 7: The One with the Truth About London (16)

Przyjaciele 7: The One with the Truth About London (16)

(Friends: The One with the Truth About London)

serial komediowy USA 2000-2001
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc
Reżyseria:David Schwimmer
W skrócie:Monica i Chandler poszukują księdza, który udzieli im ślubu. Phoebe odkrywa, że może to być nawet ktoś ze znajomych, jeśli tylko ma święcenia. Można je uzyskać przez Internet...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria przygód szóstki przyjaciół. Monica zaręcza się z Chandlerem. Rachel jest szefową sprzedaży w kolekcji sportowej w domu mody Ralpha Laurena. Phoebe nadal pisze i śpiewa piosenki oraz pracuje jako masażystka. Joey nie zaprzestaje walki o osiągnięcie sukcesu w zawodzie aktora. Ross nadal zajmuje się paleontologią.

W tym odcinku

Monica i Chandler poszukują księdza, który udzieli im ślubu. Żaden z kandydatów nie odpowiada ich wymaganiom. Phoebe odkrywa, że ceremonię może poprowadzić ktoś ze znajomych pod warunkiem, że ma święcenia. Okazuje się, że można je uzyskać przez Internet i Joey zgłasza się na ochotnika. Wkrótce jednak wychodzi na jaw tajemnica, która stawia wszystko pod znakiem zapytania. Chandler dowiaduje się, że podczas pobytu wszystkich przyjaciół w Londynie, jego ukochana o mało co nie spędziła nocy z Joeyem. Bardzo źle przyjmuje tę informację.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)