Przyjaciele 7: The One with the Cheap Wedding Dress (17)

Przyjaciele 7: The One with the Cheap Wedding Dress (17)

(Friends: The One with the Cheap Wedding Dress)

serial komediowy USA 2000-2001
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc
Reżyseria:Kevin Bright
W skrócie:Monica wyrywa wymarzoną suknię ślubną z rąk innej przyszłej panny młodej - Megan. By zrobić jej na złość Megan zamawia na wesele tę samą grupę muzyczną, którą wybrała Monica.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria przygód szóstki przyjaciół. Monica zaręcza się z Chandlerem. Rachel jest szefową sprzedaży w kolekcji sportowej w domu mody Ralpha Laurena. Phoebe nadal pisze i śpiewa piosenki oraz pracuje jako masażystka. Joey nie zaprzestaje walki o osiągnięcie sukcesu w zawodzie aktora. Ross nadal zajmuje się paleontologią.

W tym odcinku

Monice wreszcie udaje się znaleźć idealną suknię ślubną. W ostatniej chwili wyrywa ją w sklepie z rąk innej przyszłej panny młodej - Megan. Okazuje się, że kobieta chce jej zrobić na złość i zamówiła na swoje wesele grupę muzyczną, którą wcześniej Monica wybrała z Chandlerem. Ross i Joey nieświadomie umawiają się z tą samą kobietą, atrakcyjną sąsiadką, Kirsten. Kiedy orientują się, jaka jest sytuacja, każą dziewczynie wybrać, z którym z nich chce się spotykać. Kirsten widząc jak przyjaciele się kłócą, rezygnuje z nich obydwu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)