Przyjaciele 7: The One with Ross and Monica's Cousin (19)

Przyjaciele 7: The One with Ross and Monica's Cousin (19)

(Friends: The One with Ross and Monica's Cousin)

serial komediowy USA 2000-2001   b.o.
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Denise Richards, Lisa Kudrow
Reżyseria:Gary Halvorson
W skrócie:Do Moniki przyjeżdża piękna kuzynka Cassie, która budzi zainteresowanie Rossa i Chandlera. Monica nie ma zaufania do swojego narzeczonego, prosi więc brata, by Cassie zamieszkała u niego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 30 września
za 6 dni
20:00 Comedy Central
czwartek, 1 października
za 7 dni
13:00 Comedy Central
sobota, 3 października
za 9 dni
14:30 Comedy Central
niedziela, 4 października
za 10 dni
23:00 Polsat Comedy Central Extra

Opis

Kolejna seria przygód szóstki przyjaciół. Monica zaręcza się z Chandlerem. Rachel jest szefową sprzedaży w kolekcji sportowej w domu mody Ralpha Laurena. Phoebe nadal pisze i śpiewa piosenki oraz pracuje jako masażystka. Joey nie zaprzestaje walki o osiągnięcie sukcesu w zawodzie aktora. Ross nadal zajmuje się paleontologią.

W tym odcinku

Do Moniki przyjeżdża kuzynka, Cassie (Denise Richards). Piękna dziewczyna natychmiast wzbudza zainteresowanie Rossa i Chandlera. Monica nie ma zbyt dużego zaufania do swojego narzeczonego, dlatego prosi brata, by ugościł Cassie w swoim mieszkaniu. Mężczyzna, pomimo tego że jest z nią spokrewniony, ma problemy, by oprzeć się jej wdziękom. Tymczasem Phoebe i Rachel dowiadują się, że Monica chce, aby urządziły jej wieczór panieński. Pozostało bardzo mało czasu. Przyjaciółki zapraszają więc wszystkich znajomych panny Geller, których znalazły w jej kalendarzyku. W gorączce przygotowań zapominają o przyszłej pannie młodej...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także