Przyjaciele 7: The One with Rachel's Book (2)

Przyjaciele 7: The One with Rachel's Book (2)

(Friends: The One with Rachel's Book)

serial komediowy USA 2000-2001   b.o.
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc
Reżyseria:Michael Lembeck
W skrócie:Monica przygotowuje się do ślubu z Chandlerem. Ross, mieszkający z Phoebe, odkrywa, że przyjaciółka urządziła w mieszkaniu salon masażu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria przygód szóstki przyjaciół. Monica zaręcza się z Chandlerem. Rachel jest szefową sprzedaży w kolekcji sportowej w domu mody Ralpha Laurena. Phoebe nadal pisze i śpiewa piosenki oraz pracuje jako masażystka. Joey nie zaprzestaje walki o osiągnięcie sukcesu w zawodzie aktora. Ross nadal zajmuje się paleontologią.

W tym odcinku

Monica zaczyna przygotowania do swojego ślubu z Chandlerem. Okazuje się, że jej rodzice wszystkie przeznaczone na ten cel pieniądze wydali na zakup domku na plaży. Sytuację ratuje narzeczony. Okazuje się, że Chandler zgromadził przez kilka lat niemałe fundusze, które po namyśle postanawia przeznaczyć na najważniejszą w jego życiu uroczystość. Ross, mieszkający od niedawna z Phoebe, odkrywa, że przyjaciółka urządziła w jego mieszkaniu salon masażu. Każe jej natychmiast zaprzestać tej działalności. Zmienia zdanie, gdy pojawia się atrakcyjna klientka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)