Przyjaciele 7: The One with Rachel's Big Kiss (20)

Przyjaciele 7: The One with Rachel's Big Kiss (20)

(Friends: The One with Rachel's Big Kiss)

serial komediowy USA 2000-2001
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc
Reżyseria:Gary Halvorson
W skrócie:W kawiarni zjawia się Melissa, szkolna koleżanka Rachel. Wkrótce Rachel przyznaje się znajomym, że podczas jednej ze szkolnych imprez namiętnie całowała się z Melissą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria przygód szóstki przyjaciół. Monica zaręcza się z Chandlerem. Rachel jest szefową sprzedaży w kolekcji sportowej w domu mody Ralpha Laurena. Phoebe nadal pisze i śpiewa piosenki oraz pracuje jako masażystka. Joey nie zaprzestaje walki o osiągnięcie sukcesu w zawodzie aktora. Ross nadal zajmuje się paleontologią.

W tym odcinku

W kawiarni, której często spotykają się przyjaciele, niespodziewanie zjawia się szkolna koleżanka Rachel, Melissa (Winona Ryder). Obydwie dziewczyny bardzo cieszą się i umawiają się na kolejne spotkanie. Wkrótce Rachel przyznaje się reszcie znajomych, że kiedyś, podczas jednej ze szkolnych imprez, miedzy nią a Melisą doszło do namiętnego pocałunku. Phoebe nie wierzy w opowieść przyjaciółki. Twierdzi, że nie jest ona zbyt zwariowana, żeby robić takie rzeczy. Jednak po wspólnym obiedzie Melissa w końcu przyznaje się, że nadal żywi ciepłe uczucia do Rachel.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także