Przyjaciele 7: The One with Joey's New Brain (15)

Przyjaciele 7: The One with Joey's New Brain (15)

(Friends: The One with Joey's New Brain)

serial komediowy USA 2000-2001
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc
Reżyseria:Kevin Bright
W skrócie:Serialowy bohater grany przez Joeya był w stanie śpiączki i teraz ma się "obudzić". Wiąże się to z pozbawieniem roli wieloletniej gwiazdy serialu, Jessiki Lockhart, która winą obarcza Joeya.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria przygód szóstki przyjaciół. Monica zaręcza się z Chandlerem. Rachel jest szefową sprzedaży w kolekcji sportowej w domu mody Ralpha Laurena. Phoebe nadal pisze i śpiewa piosenki oraz pracuje jako masażystka. Joey nie zaprzestaje walki o osiągnięcie sukcesu w zawodzie aktora. Ross nadal zajmuje się paleontologią.

W tym odcinku

Joey od dawna występuje w popularnym serialu. Jednak grany przez niego bohater do tej pory cały czas pozostawał w stanie śpiączki. Teraz realizatorzy produkcji mają go wreszcie "obudzić". Joey jest w siódmym niebie. Przywrócenie jego postaci do życia wiąże się z pozbawieniem roli wieloletniej gwiazdy serialu, aktorki Jessiki Lockhart (Susan Sarandon). Kobieta nie może pogodzić się z tą decyzją i obwinia o wszystko Joeya. Z czasem bardziej go poznaje i zaczyna darzyć wielką sympatią. Tymczasem pewien mężczyzna zostawia w kawiarni telefon komórkowy. Rachel i Phoebe spierają się o to, która z nich ma mu go oddać. Sądzą, że właścicielem zguby jest przystojny, młody człowiek. Wkrótce okazuje się, że nie miały racji.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także