Przyjaciele 7: The One with Joey's Award (18)

Przyjaciele 7: The One with Joey's Award (18)

(Friends: The One with Joey's Award)

serial komediowy USA 2000-2001
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc
Reżyseria:Gary Halvorson
W skrócie:Joey zostaje nominowany do nagrody przyznawanej gwiazdom seriali telewizyjnych. Na ceremonii rozdania statuetek towarzyszy mu Rachel. Monica opowiada Phoebe o swoim nowym przyjacielu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria przygód szóstki przyjaciół. Monica zaręcza się z Chandlerem. Rachel jest szefową sprzedaży w kolekcji sportowej w domu mody Ralpha Laurena. Phoebe nadal pisze i śpiewa piosenki oraz pracuje jako masażystka. Joey nie zaprzestaje walki o osiągnięcie sukcesu w zawodzie aktora. Ross nadal zajmuje się paleontologią.

W tym odcinku

Joey zostaje nominowany do nagrody przyznawanej gwiazdom seriali telewizyjnych. Na ceremonii rozdania statuetek towarzyszy mu Rachel. Przyjaciółka instruuje go, jak ma się zachować w wypadku, gdy wyróżnienie otrzyma ktoś inny. Kiedy okazuje się, że nagrodę odbierze inny aktor, Joey nie potrafi ukryć rozczarowania. W dodatku przywłaszcza sobie statuetkę nieobecnej na ceremonii koleżanki z serialu. Rachel próbuje go przekonać, że takie postępowanie jest niemoralne. Tymczasem Monica opowiada Phoebe o swoim nowym przyjacielu, który ostatnio zawrócił jej w głowie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także