Przyjaciele 7: The One with Chandler's Dad (22)

Przyjaciele 7: The One with Chandler's Dad (22)

(Friends: The One with Chandler's Dad)

serial komediowy USA 2000-2001
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc
Reżyseria:Kevin Bright, Gary Halvorson
W skrócie:Monika przekonuje Chandlera do wyjazdu i zaproszenia ojca na ślub. Okazuje się, że ojciec Chandlera jest transwestytą i występuje w klubie gejowskim. Monica doprowadza do ich pojednania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 24 lutego
dziś
20:30 Comedy Central
wtorek, 25 lutego
jutro
13:30 Comedy Central
piątek, 28 lutego
za 4 dni
21:30 Comedy Central Family
sobota, 29 lutego
za 5 dni
9:00 Comedy Central

Opis

Kolejna seria przygód szóstki przyjaciół. Monica zaręcza się z Chandlerem. Rachel jest szefową sprzedaży w kolekcji sportowej w domu mody Ralpha Laurena. Phoebe nadal pisze i śpiewa piosenki oraz pracuje jako masażystka. Joey nie zaprzestaje walki o osiągnięcie sukcesu w zawodzie aktora. Ross nadal zajmuje się paleontologią.

W tym odcinku

Monica nie może pogodzić się z faktem, że jej narzeczony nie zaprosił na ślub własnego ojca. Przekonuje Chandlera, żeby pojechali do Las Vegas i zrobili to razem. Spotkanie przybiera dla panny Geller zaskakujący obrót. Okazuje się, że ojciec jej przyszłego męża jest... transwestytą, a w dodatku występuje w klubie gejowskim. Chandler zawsze się tego wstydził i dlatego nic nie powiedział ukochanej. Monica nie zniechęca się jednak i udaje się jej w końcu doprowadzić do pojednania ojca i syna. Rachel i Ross wypróbowują nowy samochód Moniki. Oboje kolejno zostają zatrzymani przez policjanta.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także