Przyjaciele 7: The One With Chandler And Monica's Wedding - Part 2 (24)

Przyjaciele 7: The One With Chandler And Monica's Wedding - Part 2 (24)

(Friends)

serial komediowy USA 2000-2001
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc
Reżyseria:Kevin Bright
W skrócie:Zbliża się ceremonia ślubna Moniki i Chandlera, a przyjaciele nadal nie mogą odnaleźć pana młodego. Ukrywa się w biurze. Udaje im się sprowadzić go do hotelu, w którym ma odbyć się ślub.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 25 lutego
za 4 dni
18:30 Comedy Central
środa, 26 lutego
za 5 dni
11:30 Comedy Central
piątek, 28 lutego
za 7 dni
22:30 Comedy Central Family
sobota, 29 lutego
za 8 dni
10:00 Comedy Central

Opis

Kolejna seria przygód szóstki przyjaciół. Monica zaręcza się z Chandlerem. Rachel jest szefową sprzedaży w kolekcji sportowej w domu mody Ralpha Laurena. Phoebe nadal pisze i śpiewa piosenki oraz pracuje jako masażystka. Joey nie zaprzestaje walki o osiągnięcie sukcesu w zawodzie aktora. Ross nadal zajmuje się paleontologią.

W tym odcinku

Ceremonia ślubna Moniki i Chandlera ma się odbyć lada moment, a przyjaciele nadal nie mogą odnaleźć pana młodego, który w ostatniej chwili uciekł. Monica nic jeszcze o tym nie wie i Rachel za wszelką cenę chce ją jak najdłużej w tej niewiedzy utrzymać. Joeyowi udaje się w końcu podstępem wymknąć z planu filmowego i dotrzeć na miejsce ceremonii. Ross i Phoebe odnajdują Chandlera, który ukrył się we własnym biurze. Namawiają go do powrotu do hotelu, gdzie ma się odbyć ślub. Na miejscu przyszły pan młody przypadkiem słyszy rozmowę Phoebe i Rachel na temat testu ciążowego, który przyjaciółki znalazły w łazience Moniki. Jego reakcja jest zaskakująca.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także