Przyjaciele 7: The One With Chandler And Monica's Wedding - Part 1 (23)

Przyjaciele 7: The One With Chandler And Monica's Wedding - Part 1 (23)

(Friends)

serial komediowy USA 2000-2001
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc
Reżyseria:Kevin Bright
W skrócie:Nadchodzi dzień ślubu Moniki i Chandlera. Tymczasem Joey ma próbę do filmu, w którym wystąpi u boku znanego aktora Crosby'ego. Okazuje się, że Chandler uciekł ze strachu przed ślubem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 30 sierpnia
za 6 dni
19:30 Comedy Central
poniedziałek, 2 września
za 9 dni
12:30 Comedy Central
wtorek, 3 września
za 10 dni
18:00 Comedy Central
środa, 4 września
za 11 dni
11:00 Comedy Central

Opis

Kolejna seria przygód szóstki przyjaciół. Monica zaręcza się z Chandlerem. Rachel jest szefową sprzedaży w kolekcji sportowej w domu mody Ralpha Laurena. Phoebe nadal pisze i śpiewa piosenki oraz pracuje jako masażystka. Joey nie zaprzestaje walki o osiągnięcie sukcesu w zawodzie aktora. Ross nadal zajmuje się paleontologią.

W tym odcinku

Nadchodzi dzień ślubu Moniki i Chandlera. Przyszły pan młody nagle zaczyna mieć wątpliwości, czy dobrze robi. Tymczasem Joey w tym samym czasie ma próbę do filmu, w którym wystąpi u boku znanego aktora, Richarda Crosby'ego (Gary Oldman). Pojawiają się komplikacje i Joey nie może wyrwać się z planu, żeby udzielić ślubu Monice i Chandlerowi. Tymczasem przyjaciele odnajdują kartkę pozostawioną przez Chandlera. Okazuje się, że mężczyzna uciekł ze strachu przed ślubem. W liście przekazuje przeprosiny dla Moniki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także