Przyjaciele 7: The One with All the Cheesecakes (11)

Przyjaciele 7: The One with All the Cheesecakes (11)

(Friends: The One with All the Cheesecakes)

serial komediowy USA 2000-2001   b.o.
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc
Reżyseria:Gary Halvorson
W skrócie:Po latach przyjeżdża z Rosji ukochany Phoebe, David. Zaprasza ją na obiad. Wcześniej Phoebe przyjęła zaproszenie od Joeya. Monica jest zła. Kuzynka Frannie nie zaprosiła jej na swój ślub.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria przygód szóstki przyjaciół. Monica zaręcza się z Chandlerem. Rachel jest szefową sprzedaży w kolekcji sportowej w domu mody Ralpha Laurena. Phoebe nadal pisze i śpiewa piosenki oraz pracuje jako masażystka. Joey nie zaprzestaje walki o osiągnięcie sukcesu w zawodzie aktora. Ross nadal zajmuje się paleontologią.

W tym odcinku

Niespodziewanie po wielu latach przyjeżdża z Rosji ukochany Phoebe, David. Dziewczyna bardzo się cieszy. Mężczyzna zaprasza ją na obiad, jednak już wcześniej Phoebe przyjęła zaproszenie od Joeya i nie wie, co zrobić. Postanawia spotkać się najpierw z przyjacielem, a później z ukochanym. Joey wie jednak o wszystkim i celowo przedłuża jedzenie posiłku. Monica jest zła, bo kuzynka - Frannie - nie zaprosiła jej na swój ślub. W końcu poznaje powód. Okazuje się, że Frannie wychodzi za byłego kochanka Moniki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)