Przyjaciele 7: The One with All the Candy (9)

Przyjaciele 7: The One with All the Candy (9)

(Friends: The One with All the Candy)

serial komediowy USA 2000-2001   b.o.
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc
Reżyseria:David Schwimmer
W skrócie:Rachel spotyka się ze swym asystentem. Utrzymują tajemnicę, ponieważ w firmie obowiązuje zakaz spotykania się z kolegami z biura. Szefostwo dowiaduje się o romansie. Rachel grozi zwolnienie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria przygód szóstki przyjaciół. Monica zaręcza się z Chandlerem. Rachel jest szefową sprzedaży w kolekcji sportowej w domu mody Ralpha Laurena. Phoebe nadal pisze i śpiewa piosenki oraz pracuje jako masażystka. Joey nie zaprzestaje walki o osiągnięcie sukcesu w zawodzie aktora. Ross nadal zajmuje się paleontologią.

W tym odcinku

Rachel spotyka się ze swoim asystentem, Tagiem. Muszą trzymać to w tajemnicy, ponieważ w firmie obowiązuje zakaz umawiania się z kolegami z biura. Przypadkiem szefostwo dowiaduje się o romansie i grozi Rachel zwolnieniem. W ostatniej chwili z opresji ratuje ją Tag. Monica chce zaprzyjaźnić się z sąsiadami. W tym celu wiesza na klamce swoich drzwi torebkę z ciasteczkami domowej roboty. Niewdzięczni lokatorzy tylko zjadają smakołyki, nie zwracając uwagi na kobietę. Ross postanawia nauczyć syna, Bena, jazdy na rowerze.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)