Przyjaciele 7: The One Where They're Up All Night (12)

Przyjaciele 7: The One Where They're Up All Night (12)

(Friends: The One Where They're Up All Night)

serial komediowy USA 2000-2001
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc
Reżyseria:Kevin Bright
W skrócie:Szóstka przyjaciół spotyka się na dachu budynku, gdzie Ross chce im pokazać deszcz meteorytów. Nic się nie dzieje i zniechęceni znajomi zaczynają się rozchodzić. Zostają tylko Ross i Joey.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 22 lutego
dziś
19:00 Comedy Central
poniedziałek, 24 lutego
pojutrze
11:30 Comedy Central
wtorek, 25 lutego
za 3 dni
22:30 Comedy Central Family

Opis

Kolejna seria przygód szóstki przyjaciół. Monica zaręcza się z Chandlerem. Rachel jest szefową sprzedaży w kolekcji sportowej w domu mody Ralpha Laurena. Phoebe nadal pisze i śpiewa piosenki oraz pracuje jako masażystka. Joey nie zaprzestaje walki o osiągnięcie sukcesu w zawodzie aktora. Ross nadal zajmuje się paleontologią.

W tym odcinku

Szóstka przyjaciół spotyka się na dachu budynku, gdzie Ross chce pokazać deszcz meteorytów. Na niebie nic ciekawego się nie dzieje i zniechęceni znajomi zaczynają się rozchodzić. Zostają tylko Ross i Joey. Gdy chcą zejść z dachu, okazuje się, że drzwi wyjściowe są zatrzaśnięte. Mężczyźni postanawiają skorzystać ze schodów przeciwpożarowych. Ostatecznie i tak obaj muszą skakać ze sporej wysokości. Ross skręca sobie nogę w kostce. Chandler nie może zasnąć. Monica przynosi mu ciepłe mleko. Jej ukochany nabiera nagle ochoty na pieszczoty, ale w ich trakcie narzeczona zasypia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także