Przyjaciele 7: The One Where They All Turn Thirty (14)

Przyjaciele 7: The One Where They All Turn Thirty (14)

(Friends: The One Where They All Turn Thirty)

serial komediowy USA 2000-2001   b.o.
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc
Reżyseria:Ben Weiss
W skrócie:Przyjaciele świętują trzydzieste urodziny Rachel. To okazja do wspominania własnych jubileuszy. Ross kupił sobie samochód, a Monica na swoje przyjęcie urodzinowe przyszła kompletnie pijana.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria przygód szóstki przyjaciół. Monica zaręcza się z Chandlerem. Rachel jest szefową sprzedaży w kolekcji sportowej w domu mody Ralpha Laurena. Phoebe nadal pisze i śpiewa piosenki oraz pracuje jako masażystka. Joey nie zaprzestaje walki o osiągnięcie sukcesu w zawodzie aktora. Ross nadal zajmuje się paleontologią.

W tym odcinku

Przyjaciele świętują trzydzieste urodziny Rachel. Jest to dla nich okazja do przypomnienia sobie, jak każde z nich obchodziło swoją trzydziestkę. Ross na przykład kupił sobie samochód, a Monica tak przeżywała nadejście tej okrągłej rocznicy, że na przyjęcie urodzinowe przyszła kompletnie pijana. Rachel jest natomiast załamana swoim wiekiem. Denerwują ją prezenty, które dostała od znajomych. Podejmuje również ważną życiową decyzję. Dochodzi do wniosku, że jej związek z Tagiem nie ma przyszłości. Postanawia więc zakończyć go.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)